KURSY - oskdomino

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Kursy na prawo jazdy w OSK DOMINO Włocławek

W Ośrodku Szkolenia Kierowców Domino kompleksowo przygotowujemy naszych Klientów do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Po dostarczeniu niezbędnych dokumentów i świadectw dopuszczających możliwość nauki w tym kierunku, rozpoczynamy efektywne i intensywne szkolenie.

Nasze kursy prawa jazdy składają się z teoretycznej części i praktycznego etapu. Po 30 godzinach zajęć polegających na wykładach z prawa ruchu drogowego i wielu ćwiczeniach testowych oraz po egzaminie wewnętrznym, który przeprowadzamy, aby zweryfikować wiedzę naszych kursantów, rozpoczynamy lekcje jazdy. Pragniemy, by nasi uczniowie zdobyli jak najwyższe umiejętności i jak najlepiej wprawili się w technice prowadzenia samochodu. Jeździmy na placu manewrowym i w terenie - w ruchu miejskim i na dłuższych trasach, które również obejmują kursy na prawo jazdy. Włocławek należy do miast przeprowadzających egzaminy państwowe dla przyszłych kierowców.

Prowadzimy kursy prawa jazdy kat. "B" w cenie 1.450 zł . W naszej szkole można także odbyć szkolenia uzupełniające – zarówno doszkalające po niezdanym egzaminie państwowym, jak i dla kierowców, którzy po uzyskaniu prawa jazdy pragną dla własnej pewności doszkolić się z wykwalifikowanym instruktorem.

Zapisy w dniu spotkania organizacyjnego lub telefonicznie. Przed rozpoczęciem szkolenia potrzebny jest profil kandydata na kierowcę, który jest do pobrania we właściwym starostwie. Więcej informacji oraz zapisy można dokonywać telefonicznie  606 326 065 lub osobiście w każdy poniedziałek w godzinach 14.30 16.30. Zapraszamy do zapisywania się na kurs prawa jazdy. Włocławek, ul. Wiejska 25, OSK Domino.

Najbliższe kursy na prawo jazdy:

Kategorie

Data rozpoczęcia

Cena

B

zapisy 15.07.2019 r. od 14.00 do 17.00

1 450 PLN

  oraz w poniedziałek od 14:30-16:30

 

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego